O firmie

Miło nam poinformować o aktualnie uzyskanym dofinansowaniu:
 
                            
Projekt:
Opracowanie projektów czterech wkładów kominkowych opalanych peletami oraz wykonanie ich badań certyfikacyjnych.

Program:
Wsparcie w ramach dużego bonu EDYCJA 2015

Źródło finansowania:
Zadanie współfinansowane ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej


Od 2011 roku pod marką IWONA PELLETS rozpoczęliśmy produkcję oraz sprzedaż kominków nowej generacji jakimi są automatyczne wkłady kominkowe na pellet w których można spalać również drewno lub brykiet.
Kominki na pellet i drewno z automatycznym rozpalaniem.
 
                       
Nasze kominki na pelety, hybrydowe kominki na pellet i drewno z zamkniętą komorą spalania bardzo szybko znalazły upodobanie wśród klientów w całej Europie.

Dzięki zaawansowanemu procesie produkcji nasze wkłady spełniają najwyższe europejskie wymagania oraz posiadają znak CE.

Naszym największym celem jest pełne zadowolonie klienta dlatego postanowiliśmy bezpośrednio na siebie wziąść całą odpowiedzialność i trud  związany z:
  • Doradztwem
  • Projektowaniem
  • Sprzedażą
  • Montażem
  • Uruchomieniem
  • Serwisem
Dzięki temu nasi klienci załatwią wszystko w jednej firmie i jednym miejscu.
 
Serdecznie zapraszamy !      

       
  

 
Zaprojektowanie kominka, który spełnia najbardziej rygorystyczne normy jest czynnością bardzo czasochłonną oraz wymagającą dużego zaangażowania. Pomaga nam w tym najnowsze oprogramowanie SolidWorks 2015. Wykorzystanie zaawansowanych modeli 3D pozwala szybko realizować koncepcje i wprowadzać je na rynek.


 

Od listopada rozpoczęliśmy współpracę z serwisem Archimania. 
 

 
Firma D.H IWONA została zarejestrowana pod tą nazwą w 1991r. natomiast początki firmy zaczeły się na początku lat 80-tych.

Jesteśmy w pełni polską firmą.

Główną pracą firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych i wykończeniowych w całej Polsce oraz export do krajów Europy m.in.: IRLANDIA, SZWAJCARJA, ANGLIA, NIEMCY, CHORWACJA, FRANCJA.

Posiadamy szeroką ofertę, w której znajduje się 20 000 produktów z budownictwa.
Obsługujemy inwestycje budowlane jednorodzinne oraz wielorodzinne i przemysłowe. 


Od 2004r. mamy w swojej ofercie PELLET. Posiadamy własną flotę specjalistycznych samochodów z mechanicznym rozładunkiem PELLETU, dzięki temu możemy obsługiwać zarówno klientów indywidualnych jak i duże kotłownie przemysłowe i osiedla mieszkaniowe.  

Jesteśmy liderem w dystrybucji PELLETU w Polsce i gwarantujemy naszym klientom dostępność PELLETU o każdej porze roku. Stany magazynowe utrzymujemy duże ilości pelletu sięgające 500 ton.

Jako jedyni w Polsce magazynujemy PELLET w ogrzewanym magazynie wysokiego składowania, dzięki temu utrzymuje on niską wilgotność i zarazem wysoką wartość opałową.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w woj. Łódzkim Pelletu firmy 

                                   


      
 

Co ulepszyć?
Jeśli posiadają Państwo jakieś uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu, albo posiadają Państwo sugestie zmian, będziemy wdzięczni za wysłanie do nas wiadomości z ich opisem.
Dziękujemy za przesłanie wiadomości.